O nás

  GAS FIX cz s.r.o. je soukromá firma, která vznikla v srpnu 1991. V roce 1999 došlo k částečné reorganizaci společnosti z důvodů vymezení profesionalizace a zkvalitnění služeb zákazníkům. Díky poměrně mladému a intenzivnímu kolektivu se zodpovědným přístupem ke své práci si vytvořila jméno spolehlivého dodavatele v oblasti vytápění, plynoinstalatérství a sanity v inženýrské, průmyslové, bytové i občanské výstavbě.

Naše působnost je celorepubliková, ač s ohledem na lokalizaci působíme převážně v oblasti středočeského kraje. V současné době disponujeme čtrnácti kvalifikovanými montážními pracovníky a základními prostředky včetně skladového hospodářství. V dnešní podobě je naše firma schopna nabídnout následující služby.

I při zvyšující se konkurenci, se firma trvale rozvíjí a zaujímá neopomenutelné místo na trhu ve svém oboru. Díky profesionálnímu týmu jsme schopni uspokojit  i nejnáročnější zákazníky.

Za naší činností a snahou se skrývá pružnost, rychlost a spolehlivost. Výsledkem je kvalitně odvedená práce v požadovaném termínu bez následných reklamací.

Pro naše zákazníky sledujeme nové moderní technologie, a úspěšně je aplikujeme v každodenní praxi, s cílem snížit Vaše pořizovací i provozní náklady.